قوانین و مقررات

1. سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی : 

ارزون کالا با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ارزون کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد .
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ارزون کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ارزون کالا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
ارزون کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

2.شرایط و ضوابط استفاده از سایت:
استفاده از سایت فروشگاه ارزون کالا به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
• خرید کالا از سایت فروشگاه ارزون کالا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايرانصورت مي پذيرد.
• خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به سایت ارزون کالا بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.
• اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.
• كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
• ارزون کالا هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.
• ارتباط با ما ازطریق سایت www.arzonkala.com و تلفن 88900004-021 می باشد.

3. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا : 
• از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه ارزون کالا به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

• روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
• فروشگاه اینترنتی ارزون کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 9 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

4. شرایط حمل و تحویل کالا : 

 تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

ارزون کالا در شهر تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است. سفارشات شما در صورتی که در انبار ارزون کالا موجود باشد،  پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهند شد. در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

همچنین شما امکان پرداخت وجه سفارش را به مامور ارسال خواهید داشت.

5. قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی ارزون کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ارزون کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تلفن تماس و فکس:
  021-88900004
دفتر مرکزی:
  استان تهران - هفت تیر - خیابان میرزای شیرازی - بین کوچه 4 وششم - پلاک 76 - طبقه 4  

نظرات