همکاری با ما

شرایط همکاری با ما


ما تولید کننده شال و روسری و کیف زنانه و لباس زیر زنانه هستیم .
جهت ایجاد اشتغال ساده و راحت برای خانمها و اقایان در منزل ۲ روش پبشنهاد میکنیم :
۱. روش امانی : در این روش تعدادی شال روسری بصورت بصورت امانتی برای شخص درخواست کننده ارسال شده و اون فرد طی حداکثر ۱۰ روز باید کلیه شال و روسریها رو فروخته و با ما تسویه کند . البته قبل ارسال شخص باید تصویر مدارک هویتی ادرس دقیق پستی تلفن ثابت خود یا یکی از نزدیکان و شماره موبایل خود و یکی از نزدیکان را که تایید کننده هویت فرد درخواست کننده باشد را برای ما ارسال کند که پس از بررسی و پیگیری ما و تایید صحت موارد فوق تعدادی شال و روسری برای فرد ارسال میشود . در ضمن خریدار میتواند جهت سهولت امور با چک هم خرید خود را ضمانت کند ولی الزامی نیست. تنها الزام در این روش فروش قطعی و تسویه سر موعد میباشد . این روش برای کسانی که در محل کار خود ,باشگاههای ورزشی ,حراجی ها یا جمعه بازارها فعالیت دارند پیشنهاد میشود

۲.روش نقدی : در این روش خریدار میتواند با یک سرمایه کم در حد ۸۰۰ یا ۱ تومن از کلیه محصولات ما با انتخاب خودش و قیمت بسیار مناسب سفارش خرید داده و تسویه حساب نماید ولی نکته مهم در این روش این است که اگر فروشنده تعدادی از کالاهای خریداری شده را نتوانست بفروشد میتواند بعد از ۱۰ روز با هماهنگی با ما با تعدادی از محصولات جدید تعویض نماید .
در حال حاضر بالای ۵۰۰ نفر از خانمها در سراسر کشور و در منزل بصورت مداوم و هفتگی از ما خرید دارند و بسیار موفق هستند حتی حدود ۱۰۰ نفر از این خانمها در امدشان در حال حاضر از همسرانشون که شغل دیگری دارد بیشتر میباشد .
محصولات بصورت انتخاب بوسیله تماس تصویری با قیمت استثنایی و زیر قیمت کل بازار در اختیارشون قرار میگیره
برای توضیحات بیشتر لطفا در ساعت اداری تماس بگیرید ۰۹۳۵۵۰۰۸۰۰۰
در ضمن در نظر داریم این روش توزیع ارزان کالا را بیشتر گسترش دهیم و تنوع محصولات را بالا ببریم .
کیفیت و قیمت محصولات تضمینی میباشد
همکاری با شما افتخاری برای ماست

نظرات